Kurz fotografování v Hradci Králové pro pokročilé

Fotokurz pro ty, co již znají fotografický základ, jako je clona, čas, iso či kompoziční pravidla, ale stále ještě tápou v mnoha věcech při focení a chtějí se pořádně zlepšit.

Fotografujete, ale Vaše fotografie nejsou tak pěkné, jako ostatních fotografů? Koupili jste si nový fotoaparát a chcete s ním naučit zacházet? Nevíte, jak odpíchnou focený objekt od pozadí nebo jak fotit za jakýchkoliv podmínek?

Ve fotokurzu v Hradci Králové se to naučíte.

Značně prohloubíte dosud získané vědomosti ve fotografování. Budete tak moci fotit ještě pěknější fotografie.

Flexibilní termíny kurzu - dopoledne, odpoledne a večer včetně víkendů.

Provozujeme fotokurzy od roku 2011, máme tak bohaté zkušenosti s výukou fotografování.

Co o kurzu řekli jeho absolventi

Lektoři fotokurzu

Vlad Hosch

Fotografuje 45 let, absolvent FAMU, obor výtvarná fotografie u profesora Šmoka. Účastnil se mnoha soutěží v Evropě, věnuje se výuce začínajících fotografů, protože dokáže věci lidsky vysvětlit. Fotografoval nejrůznější fotografické žánry, jako je portrét, krajinky, streetphoto, akty aj. Téměř dvacet let působí také jako hodnotitel na fotografických serverech, jako je např. photopost.cz, který vznikl již v roce 2002 a je to jeden z nejstarších fotografických serverů v ČR.

Petr Hamák

Fotografování se věnuje téměř 20 let. Jeho hlavním zaměřením ve fotografování je minimalismus, abstrakce, hledání detailů, světel a stínů a celkově si oblíbil černobílou fotografii. Věnuje se také výuce začínajících fotografů, je trpělivý a umí věci lidsky vysvětlit. Působí také jako hodnotitel na fotografických serverech, jako je např. photopost.cz.

Navíc na kurzu získáte zdarma:

  • Papírový Fotografův mega tahák s veškerým fotografickým základem.

Cena kurzu je 4480 Kč s DPH.

Jedná se o akční cenu do konce měsíce.

Objednávka kurzu

Celkem
4480 Kč s DPH
Odesláním objednávky souhlasíte s následujícími podmínkami:
Souhlas se zpracováním údajů.
Všeobecné obchodní podmínky.