Online fotokurz, který funguje

5 měsíční opravdový trénink s lektory fotografy. Velmi rychlé zlepšení. Budete fotit, my Vám posuzovat fotky, radit vám.

Fotografujete, ale Vaše fotografie nejsou tak pěkné, jako ostatních fotografů? Jsou příliš světlé nebo tmavé, zašedlé, rozmazané, s divnými barvami a nemají žádný šmrnc? Nebo hlavní motiv splývá s pozadím?

V online kurzu budete opravdu fotit, my posuzovat fotografie, radit vám, upozorňovat na chyby při focení

Dostanete 5 měsíční opravdový trénink s našimi lektory. Budete fotit a nahrávat své fotky k nám, naši lektoři posuzovat vaše fotografie, směřovat Vás a radit Vám. Lektoři tu budou pro Vás.

Během několika měsíců tak zlepšíte své fotografické dovednosti, pohodlně z domova a vaše fotky začnou získávat obdiv vašich přátel či známých.

Vhodné pro focení jakýmkoliv fotoaparátem nebo mobilním telefonem.

Co o kurzu řekli jeho absolventi

Proč tento online praktický kurz?

  • 5 měsíční intenzivní praktický trénink vás naučí víc, než teoretické e-booky či videa.
  • Vše z pohodlí domova
  • Budete často komunikovat s lektorem, nebudete na focení sami a bude Vám mít kdo poradit.
  • Kurz se skládá z teorie s trefnými ukázkami, praktických úkolů a praktickými cvičeními na volné téma.
  • Většina teorie i úkolů je doplněna o ukázkové fotografie, které slouží jako názorný příklad, případně jako návod, jak úkol realizovat.
  • Provozujeme fotokurzy od roku 2011, máme tak bohaté zkušenosti s výukou fotografování.
  • I po úspěšném absolvování kurzu budete mít i nadále přístup ke všem lekcím, včetně těch, které případně vzniknou časem.

Nic neriskujete

V případě, že budete nespokojeni, do 7 dní od zřízení vstupu do kurzu můžete kurz zrušit bez udání důvodu a vrátíme Vám peníze.

Lektoři, s kterými budete komunikovat

Vlad Hosch

Fotografuje 45 let, absolvent FAMU, obor výtvarná fotografie u profesora Šmoka. Účastnil se mnoha soutěží v Evropě, věnuje se výuce začínajících fotografů, protože dokáže věci lidsky vysvětlit. Fotografoval nejrůznější fotografické žánry, jako je portrét, krajinky, streetphoto, akty aj. Téměř dvacet let působí také jako hodnotitel na fotografických serverech, jako je např. photopost.cz, který vznikl již v roce 2002 a je to jeden z nejstarších fotografických serverů v ČR.

Petr Hamák

Fotografování se věnuje téměř 20 let. Jeho hlavním zaměřením ve fotografování je minimalismus, abstrakce, hledání detailů, světel a stínů a celkově si oblíbil černobílou fotografii. Věnuje se také výuce začínajících fotografů, je trpělivý a umí věci lidsky vysvětlit. Působí také jako hodnotitel na fotografických serverech, jako je např. photopost.cz.

Otázky a odpovědi

Hlavním zaměřením kurzu je posuzování nafocených fotografií, nasměřování studenta kurzu určitým směrem. Kdo začíná, si často neuvědomuje chyby při focení a my jej na ně upozorníme. Většina ostatních online kurzů je založena na jednostranné komunikaci formou videa, kdy vám žádný lektor neřekne, jak jste fotografie vyfotili a jak je vyfotit příště lépe. Náš kurz toto zcela řeší, je na tom od základu založen.
Vše probíhá přes internet, součástí kurzu je psaná teorie a praxe. Po teoretických kapitolách často následuje úkol, který je potřeba splnit. Prakticky nafotíte fotografie dle zadání úkolu, nám je nahrajete na server a lektor Vám je posoudí a napíše, co je špatně, co dobře, upozorní na chyby a případně doporučí, jak snímek vyfotit příště lépe. Po zhodnocení úkolu je možné přejít na další kapitolu.
Naprosto. Je jedno, jakým přístrojem fotíte. Trénink, kompozice apod. bude pro vás stejně dobrý, jako byste fotili drahým fotoaparátem. Pro nastavení clony a času bude ideální, když váš mobilní telefon bude podporovat manuální režim, což většina novějších podporuje.
Kdepak, nikam dojíždět nemusíte. Jedná se ryze o online kurz přes internet, pohodlně z domova.
Záleží jen na Vás. Kurz standardně trvá 5 měsíců, ale je možné ho zvládnout i rychleji. Samotné úkoly je potřeba splnit do 5 měsíců od nákupu či aktivate kurzu. Teorie v kurzu vám bude přístupná nafurt a budete se k ní moci opakovaně vracet, včetně již lektory posouzených fotek.
Nikoliv, vše, tedy teorii i úkoly si můžete studovat i vypracovávat kdykoliv budete chtít.
Jsou dvě formy komunikace. Jedna u probíhajících úkolů, kde lektorovi nahrajete fotografie, on je zhlédne a napíše k nim zhodnocení. Druhá forma je diskuze s lektorem u každé teoretické kapitoly, kde se můžete lektora zeptat na cokoliv, čemu nerozumíte nebo s čím budete potřebovat poradit.
Pro celý kurz máme vlastní systém, nahrávání fotografií se děje přes webový prohlížeč. Jednoduše, pohodlně. Přes e-mail nikoliv, bylo by to zbytečně složité a nepřehledné.
Kdepak, bohatě stačí fotoaparát, jaký máte teď. Nicméně je vhodný takový foťák, na kterém lze nastavit manuální režimy. Týká se i mobilního telefonu.
Ano, nevidíme v tom problém.
V objednávce kurzu stačí zaškrtnout "Jako dárek". Objednávku vyplňte na sebe, po zaplacení Vám zašleme dárkový kupón v PDF k vytištení s adresou stránek, kde kurz aktivovat. Tam si obdarovaný vyplní již svoje jméno a příjmení.
Není problém, do 7 dní od zakoupení lze kurz stornovat a vrátíme Vám celou částku za kurz.

Navíc získáte zdarma tyto bonusy:

  • Exkluzivní přístup ke stovkám fotografií v ceně 384 Kč s popisem, co je na nich špatně a dobře. Jedná se o zcela výjimečný výukový materiál, z kterého se můžete poučit z chyb ostatních fotografů.
  • E-book 33 inspirativních kompozic s popisem, proč byla fotografie tak vyfocena a jaká byla použita kompoziční pravidla.
  • Fotografův mega tahák s veškerým fotografickým základem na jedné straně A4 připravený k vytištění v PDF. Jedná se o perfektního pomocníka pro každodenná focení, kterého budete mít všude s sebou.

Začněte se ihned zlepšovat ve focení a kupte praktický fotokurz za akční cenu 2760 Kč s DPH.

Akční cena je pouze do konce září 2021. Pak bude stát kurz 3760 Kč s DPH.

Objednávka kurzu

Celkem
2760 Kč s DPH
Odesláním objednávky souhlasíte s následujícími podmínkami:
Souhlas se zpracováním údajů.
Všeobecné obchodní podmínky.