Online fotokurz pro pokročilé

6 měsíční opravdový trénink s lektory fotografy. Velmi rychlé zlepšení. Budete fotit, my Vám posuzovat fotky, radit vám.

Ideální pro fotografy, kteří již znají základní kompoziční pravidla, vědí, co je clona, expoziční čas, iso a chtěli by radikálně zlepšit své fotografické schopnosti. V opačném případě doporučujeme zvolit Praktický fotokurz pro začátečníky.

Fotografujete, ale Vaše fotografie nejsou tak pěkné, jako ostatních fotografů? Jsou příliš světlé nebo tmavé, zašedlé, rozmazané, s divnými barvami a nemají žádný šmrnc? Nebo hlavní motiv splývá s pozadím?

Proč běžné kurzy, e-booky či videa nefungují?

Problém běžných foto kurzů je, že jsou příliš krátké, pouze několikahodinové. Stejně tak rady z e-booku a videí často nevedou ke zdárnému cíli. Proč tomu tak je?

Běžné kurzy, e-booky a videa jsou jen pasivní. Dočtete se sice, co byste teoreticky měli dělat, ale většina začátečníků má problém všeobecné návody aplikovat v praxi. Zcela chybí osobní přístup - nikdo vám neřekne, jakých chyb se při focení dopouštíte, jak vyfotit scénu příště lépe, na co si dát pozor, nikdo vám zkrátka neporadí.

Konečně kurz, ve kterém budete opravdu fotit, my posuzovat 6 měsíců fotografie, radit vám, upozorňovat na chyby

Dostanete 6 měsíční opravdový trénink s našimi lektory. Budete opravdu fotit a nahrávat své fotky k nám, naši lektoři posuzovat vaše fotografie, směřovat Vás a radit Vám. Lektoři tu budou pro Vás.

Během několika měsíců tak zlepšíte své fotografické dovednosti, pohodlně z domova a vaše fotky začnou získávat obdiv vašich přátel či známých.

Vhodné pro focení jakýmkoliv fotoaparátem nebo mobilním telefonem.

Co o našich online kurzech řekli jeho absolventi?

Proč tento praktický kurz pro pokročilé?

 • 6 měsíční praktický trénink základů focení vás naučí víc, než teoretické e-booky či videa.
 • Zažijete intenzivní trénink - budete fotit, my posuzovat vaše fotky a radit vám
 • Vše z pohodlí domova - nemusíte nikam daleko jezdit, vše budete trénovat na dálku po dobu několika měsíců s naší pomocí.
 • Budete často komunikovat s lektorem, nebudete na focení sami a bude Vám mít kdo poradit.
 • Kurz se skládá z praktických cvičení na volné téma, budete fotit a zdokonalovat se v čem potřebujete .
 • Provozujeme fotokurzy od roku 2011, máme tak bohaté zkušenosti s výukou fotografování. Stejně tak máme zkušenosti s desítky tisíc fotografů z fotoserverů, jako je photopost.cz a zeropixel.cz, kteří si prošli cestou od začátku, až se z nich stali zkušení fotografové.

Jak kurz prakticky probíhá?

 • V kurzu pro pokročilé budete fotit to, v čem se potřebujete zdokonalovat. Nafotíte např. portréty, krajinku či cokoliv jiného, nahrajete fotografie k nám a následně je naši lektoři posoudí, popíšou, co je špatně, co dobře, jakých chyb jste se dopustili a jak vyfotit scénu příště lépe. Na rozdíl od Praktickýho fotokurzu pro začátečníky zde již není žádná teorie.
 • Pokud nebudete čemukoliv rozumět, lektor je tu pro Vás. Můžete se ho kdykoliv zeptat, rád Vám poradí.

Další informace

 • Nic neriskujete - pokud budete nespokojeni, do 7 dní od zaplacení můžete kurz zrušit bez udání důvodu a vrátíme Vám peníze.
 • Máme vlastní webový portál pro kurzy přesně na míru pro naše potřeby.

Zakupte náš foto kurz a přestaňte dělat ty samé fotografické chyby a výrazně zlepšete své fotografické dovednosti!

Objednejte kurz

Lektoři, s kterými budete komunikovat

Vlad Hosch

Fotografuje 45 let, absolvent FAMU, obor výtvarná fotografie u profesora Šmoka. Účastnil se mnoha soutěží v Evropě, věnuje se výuce začínajících fotografů, protože dokáže věci lidsky vysvětlit. Fotografoval nejrůznější fotografické žánry, jako je portrét, krajinky, streetphoto, akty aj. Téměř dvacet let působí také jako hodnotitel na fotografických serverech, jako je např. photopost.cz, který vznikl již v roce 2002 a je to jeden z nejstarších fotografických serverů v ČR.

Petr Hamák

Fotografování se věnuje téměř 20 let. Jeho hlavním zaměřením ve fotografování je minimalismus, abstrakce, hledání detailů, světel a stínů a celkově si oblíbil černobílou fotografii. Věnuje se také výuce začínajících fotografů, je trpělivý a umí věci lidsky vysvětlit. Působí také jako hodnotitel na fotografických serverech, jako je např. photopost.cz.

Navíc získáte zdarma tyto bonusy:

 • Exkluzivní přístup ke stovkám fotografií v ceně 384 Kč s popisem, co je na nich špatně a dobře. Jedná se o zcela výjimečný výukový materiál, z kterého se můžete poučit z chyb ostatních fotografů.
 • E-book 33 inspirativních kompozic s popisem, proč byla fotografie tak vyfocena a jaká byla použita kompoziční pravidla.
 • Fotografův mega tahák s veškerým fotografickým základem na jedné straně A4 připravený k vytištění v PDF. Jedná se o perfektního pomocníka pro každodenná focení, kterého budete mít všude s sebou.

Začněte se ihned zlepšovat ve focení a kupte praktický fotokurz za zaváděcí cenu 2740 Kč s DPH.

Zaváděcí cena za chvíli končí a následně bude stát kurz 3740 Kč s DPH.

Objednávka kurzu

Celkem
2740 Kč s DPH
Odesláním objednávky souhlasíte s následujícími podmínkami:
Souhlas se zpracováním údajů.
Všeobecné obchodní podmínky.